Gmg Dorm Hakkında

4 yıldızlı otel konsepti
Yurdumuz Hakkında 

GMG Dorm Öğrenci Yurdu

Gmg Dorm öğrenci yurdumuz Lefkoşa Gönyeli'de 2018 yılında 4 yıldızlı otel konseptinde siz değerli öğrencilerimiz için hizmete girmiştir.
GMG Dorm öğrenci yurdunuz bir ve iki kişilik stüdyo odalardan oluşmaktadır, modern ve lüks odalarımızda  32” fullhd led tv, büyük buzdolabı,inverter klima, merkezi uydu sistemi, ücretsiz internet, mikrodalga,kettle, sıcak su, banyo-wc,  elbise dolabı, komedin ve çalışma masası bulunmaktadır.
Yurdumuzda kütüphane, kafeterya, revir, asansör,çamaşırhane, jenaratör, otopark,  kurutma makineleri, kamera sistemi, yüz ve parmak izi ile giriş sistemi, yangın alarm sistemi, ısı ve ses izolasyonu mevcuttur.
Yurdumuz Yakın Doğu Üniversitesi (ydü) , Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (ukü),Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (kisbü),Bahçeşehir Üniversitesi (baü) otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.
Yurdumuzda misafir ettiğimiz öğrencilerimizi geleceğimiz olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Yurdumuzu 4 yıldızlı otel konseptinde tasarladık ve hiçbir konfordan kaçınmadık.

Engelli öğrencilerimizi de göz önünde bulundurup tüm tasarımlar engelsiz bir yurt yarattğımıza inanıyoruz. Tüm öğrencilerimizin mutluluğu rahatlığı bizler için çok önemlidir.
Amacımız standart kalıcılığı ve sürekliliği sağlamak. Hizmet kalitemizin devamlılığını sağlamak adına hedefimiz sürekli gelişimdir. Siz Değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmak tek hedefimiz olup çok iyi fiyatlar ile lüksü yaşatıyoruz.

  • 4 Yıldızlı Otel Konsepti
  • Uygun Fiyatlar
  • Engelsiz Yaşam
  • Güvenli Yurt
  • Modern Yurt